Hakkımızda

Biz Kimiz

Şirketimiz 2004 yılı içerisinde yurtiçi ve ihracat faktoringi işlemlerinin yanısıra ithalat faktoringi işlemlerini de gerçekleştirmeye başlamıştır.

Şirketimiz DenizBank Finansal Hizmetler Grubunun faktoring şirketi olarak 1998 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen, DenizBank Finansal Hizmetler Grubundan (DFHG) aldığı destek ve sinerji ile bugün sektörün en önemli oyuncularından biri olmuştur.

DenizFaktoring, Mayis 2000'de Faktoring Dernegi'ne üye olmasinin ardindan Agustos 2001'de dünyanin en önemli uluslararasi faktoring organizasyonu olan F.C.I ( Factors Chain International ) üyeligine kabul edilmistir. Sirketimiz 2004 yili içerisinde yurtiçi ve ihracat faktoringi islemlerinin yanisira ithalat faktoringi islemlerini de gerçeklestirmeye baslamistir. Gerek ithalat islemlerini de gerçeklestiriyor olmasi gerekse islem hacminin büyüklügü ve hizmet kalitesinin F.C.I tarafindan da tescil edilmesi sayesinde Ekim 2004'de F.C.I Tam Üyeligine (Full Member) kabul edilmistir.

Sirketimizin ödenmis sermayesi 137.600.000 TL dir .
2020 DRT Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.