Hizmetler

Tahsilat Yönetimi

Deniz Faktoring’den Bir İlk : Tahsilat Yönetim Hizmeti!

Deniz Faktoring açık hesap, çekli, senetli alacaklarınızı tahsil ediyor, müşterilerinizle yapılan görüşmeleri size raporluyor, müşterilerinizin ödeme performansını rakamlarla ortaya koyuyor, vade farkını tahsil ediyor, arzu ederseniz vadesinden önce ya da vadesinde nakit akışını düzenlemeniz için kambiyo senedine bağlanmamış da olsa faturalarınıza ön ödeme kullandırıyor.

Sağladığı Avantajlar

Tahsilatlarınızın yönetiminde Deniz Faktoring’in profesyonel hizmet anlayışı ve güçlü ekibi ile operasyonel maliyetlerinizi düşürebilir, teknolojik altyapısı sayesinde düzenli raporlama alabilirsiniz.

Tahsilat için ilave zaman ve personel ihtiyacına gereksiniminiz olmaz.

Deniz Faktoring teknolojik alt yapısı sayesinde düzenli raporlamalarla tahsilat performansınız hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Siz borçlularınız ile ticari ilişkinizi sorunsuz şekilde devam ettirirken tahsilatla ilgili tüm ilişkiyi biz üstleniriz. Böylece mal ve hizmet satışına daha fazla odaklanabilirsiniz.

Deniz Faktoring günlük ve haftalık raporları size temin eder. Bu sayede, borçlularınızın ödeme performansını rakamsal verilerle takip edebilirsiniz.

Risk taşıyan borçlularda erken uyarı sistemleri çalıştırılarak size bilgi verilir ve olası risklerden erken haberdar olmanız sağlanır.

Kısa vadeli alacaklarınız en iyi şekilde yönetilirken, finansman maliyetinizin de azalması sağlanmış olur.

Size sunulacak internet erişim yetkisi ile hesabınızı 24 saat izleyebilir, nakit akışını buna göre ayarlayabilirsiniz.

Talebiniz doğrultusunda, tahsil olmamış fatura bedellerini vadesinde ya da vadesinden önce ödenerek nakit ihtiyacınıza cevap verilir.

Geniş kapsamlı tahsilat hizmeti Türkiye’de yalnızca Deniz Faktoring A.Ş. tarafından sunulmaktadır. Bunun nedeni Deniz Faktoring’in 10 kişilik bir tahsilat departmanı bulunması, sistem alt yapısının hazır olması ve bu konudaki deneyimidir.